Courtney Love Ateş Püskürdü

Courtney Love, Taylor Swift, Lana Del Rey ve Madonna hakkında bazı kutuplaştırıcı düşüncelerini paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde The Standard'a verdiği röportajda Hole şarkıcısı, Courtney Love's Women adlı yeni BBC Radio 6 Music ve BBC Sounds serisinin tanıtımını yapmak üzere Taylor Swift, Lana Del Rey ve Madonna hakkında konuştu.

“Taylor önemli değil. Kızlar için güvenli bir alan olabilir ve muhtemelen şu anki Madonna'dır ama bir sanatçı olarak ilgi çekici değil."

Love, Coachella 2024'ün ana sanatçısı Lana Del Rey'den de sıkıldığını ve şarkıcı-söz yazarından hoşlanmayı geçen yılın Aralık ayında bıraktığını söyledi.

“Lana'yı bir John Denver şarkısını coverladığından beri sevmiyorum ve bence onun gerçekten yedi yıl ara vermesi gerekiyor." dedi.

Love daha sonra onlarca yıldır kötü bir ilişkisi olan Madonna hakkında konuştu: "Ben ondan hoşlanmıyorum, o da benden hoşlanmıyor."

Röportajın başka bir yerinde şarkıcı ve gitarist Beyoncé ve son albümü Cowboy Carter hakkında konuştu.

"Beyoncé'nin country müzikte rekor kırması hoşuma gitti çünkü bu, daha önce sadece beyaz kadınlara izin verilen alanlara siyah kadınların girmesiyle ilgili, pek hoşuma gitmese de konsept olarak hoşuma gitti. Yine de onun müziğini sevmiyorum.” dedi.

16-04-2024
Benzer Haberler "Yabancı Müzik Haberleri"
En Çok Dinlenenler
Mobil Uygulamalar

© Copyright 2021